rozloučení s rokem 2011.

31. prosince 2011 v 20:04 | rottwy
Vzpomínám si, když jsem v tento den vždycky psala takový ten "shrnovací" článek. Takovou tu pomyslnou čáru za uplynulým rokem. A tak jsem si letos řekla, proč se k této tradici nevrátit a nějak se společně s vámi s rokem 2011 nerozloučit!

Tento rok byl pro mě plný změn a zvratů, nových zážitků a bohužel také nějakého toho smutku. Opustila jsem 9 let na základní škole, opustila jsem své milované učitele a mnoho kamarádů a začala svou novou cestu na střední. Je to těžké. Zvykat si na nový režim, plno učení, málo času .. ale po boku nejlepší kamarádky jde všechno líp ♥. Nevím, co bych si počala bez ní. Do rodiny nám přibyl nový přírustek v podobě Fíbínky a také nám jeden odešel.. Neskutečná žena, která mi odešla nějak moc brzy a není dne, kdyby mi nechyběla.. už od malička víme, že život jednou skončí, ale když to přijde je sakra těžký se s tím vyrovnat! :( .. Tento rok byl, ale také rokem nových setkání a přátel. Na střední jsem poznala spousty nových lidí, ať už spolužáky nebo lidi z vedlejších tříd a myslím, že jsem si zase našla pár nových kamarádů. Už teď vím, že mi střední přinesla další kamarádku do budoucího života ♥ Potkala jsem se s Rytmusem, který tedy rozhodně nepatří mezi nějaké mé oblíbené interprety nebo celebrity v které vzhlížím, ale rozhodně je moooc pěknej a byl to vážně úsměvný zážitek a myslím, že na něj s Meldy opravdu nikdy nezapomeneme! ;D A především jsem se setkala s Tomáškem Klusem ♥, což je naprostý opak Rytmuse - můj totální idol, ikona - láska a ten okamžik si přehrávám v hlavě neustále ♥ !!!! :D A pokud se na rok 2011 podíváme v trošku širším měřítku .. Výbuch jaderné elektrárny Fukušima, útok v Norsku, Klausova krádež pera (:D), zabití Usámy bin Ládina, královská svatba Williama a Kate, nalezení těla Aničky, generální stávka, protesty v Egyptě a v Tunisku, občanská válka v Libyi, finanční krize v Řecku, smrt Amy Winehouse, pád letadla s našimi hokejisty a v neposlední řadě také úmrtí Václava Havla... a mnoho dalšího. Tak posuďte samy jaký tento rok byl. Podle mě tedy žádná sláva :( .. jen doufejme, že ten další bude lepší!
Užijte si dnešní večer, posledních pár hodin roku 2011, vkročte do toho dalšího pravou nohou a nepřestávejme doufat v lepší zítřky! :)) Venku už slyším petardy, což je utpení pro mojí Fanynku, takže já jdu uklidňovat vystresovaného pejska a přejídat se chlebíčkama ;D .. Mám Vás ráda a děkuji za celoroční přízeň a těch mých pár věrných návštěvníků, vážím si toho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pink-kitteeen | Web | 31. prosince 2011 v 20:18 | Reagovat

pěknej blog! nechceš spřátelit? :-D

2 Katty~ | Web | 2. ledna 2012 v 22:02 | Reagovat

Máš pravdu, když se na to díváme takto obecně, tak to nebylo letos zrovna nejlepší ho :( Ale i tak .. v každém roce se najde mnoho smutných věcí a určitě jsou taky různé nadace, které zachraňují třeba ohrožené druhy zvířat nebo děti v Africe a někdy mi příjde, že se na t zapomíná a lidi vidí jenom to špatné :) Každovádně doufám, že tento rok bude jenom lepší a lepší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama