Červen 2011

Prázdniny klepou na dveře a 9 let je za mnou.

23. června 2011 v 18:50 | rottwy


Podle kalendáře už jsou dva dny oficiálně LÉTO. Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit, přijde mi, že tenhle půl rok utekl až moc velkou rychlostí! Zdá se mi, že to bylo včera, co jsem rozbalovala dárky pod vánočním stromečkem a teď? Zbývá týden do prázdnin. Na prázdniny se samozřejmě nesmírně těším! Sluníčko, bazén, volno, relax, spánek <33 .. jenže tentokrát není 30.červen jen tím nejvytouženějším dnem, který oznamuje letní prázdniny, tímto dnem pro mě končí i devět let na základce. Po prázdninách jdu na gympl, některý spolužáky už znám a vypadají docela fajn :), ale .. 9 let je 9 let. Učitelé, spolužáci, předměty .. bude mi chybět úplně všechno. A hlavně češtinářka - nejlepší člověk! Prostě jí zbožňuju, je tak úžasná, díky ní mám ráda školu a její hodiny miluju, ale co teď bez ní? Nedokážu si představit, že budu středoškolačka, že už neuvidím ty stejný tváře. Důležitou část života mám za sebou a čeká mě nový začátek. Nechci tu dál psát o strachu, ostatně už jsem o tom i jeden článek psala.
Co vysvědčení? A jaký plány máte vůbec na léto? Taky se tolik těšíte? :))) pištee <3.

Rok je fuč a ani se to nezdá :)

3. června 2011 v 14:58 | rottwy
Zdravím mí milí ♥ opět po dlouhé době .. ano, stydím se za svoje nepravidelné články a všem mým drahým se omlouvám, určitě jsem na vás ani na blog nezanevřela a dneska opravdu slibuji, že se napravím :) Dnešní článek je spíš věnován mému blížící se mu výročí :) 15. června tomu bude rok, co jsem naposledy předělávala blog. Jak určitě už víte, bloguju už dost dlouhou dobu a párkrát už se mi tak stalo, že mě přestal můj nepřehledný blog bavit a tak jsem ho prostě smazala a založila znovu :) své adrese a přezdívce rottwy, ale zůstávám pořád věrná! :D Hlavně moc děkuju té zbylé hrstce spřátelených blogů, kteří jsou tu už tak dlouho se mnou! :*
Tak to by bylo k blogovým narozeninám a teďka co je u mě nového :) Nového je toho vlastně docela dost .. hlavní věcí je náš nový čtyřnohý přírustek do rodiny. To, že nadevšechno miluju psy už tu ví snad každý a tak jsme si k naší milované bíglici pořídili ještě malou čivavu :)) Abych to tak nějak uvedla na pravou míru.. miluju veliké psy, obzvláště samozřejmě rottweilery ♥, ale teďka mi nějak není dáno, abych si mohla takového rottwíka pořídit. :) S Fanynkou (bíglicí) už od štěňátka cvičím, chodím s ní na dlouhé procházky a je to plnohodnotný člen rodiny. Kromě Fanynky mám ještě králíka a aby toho nebylo málo máme ještě kočku a morče :) Zvířata do mého života patří a nedokázala bych si to bez nich představit. :)) A pak mě jednoho dne po shlédnutí filmu Čivava z Beverly Hills napadlo, že by se taková malinká fenečka u nás doma už skoro ztratila .. tak proč si jí nepořídit :) Mamka, která zvířata taky miluje se toho společně se mnou chytila a začala shánět. Už od začátku jsme chtěli krátkosrstou, bílou fenečku a ty jsou dost vzácné :( Za celé 4 měsíce hledání se objevili pouze dvě! Jedna byla papírová za 15 tisíc a druhá byla bez papíru za 6 tisíc (což je vlastně docela obvyklá cena) a tak bylo rozhodnuto! Byl to skoro osud :D Nejen, že jsme na tento inzerát narazili v den mamčiných narozenin, také byla fenečka volná a když nám paní majitelka posílala nějaké fotky psala, že fenečce říkají Fíbí. To, že miluju Čarodějky, kde je jedna z hrdinek Phoebe .. tedy Fíbí, to už bylo jasný znamení! :D A když toho odpoledne dávali v televizi film s představitelkou Phoebe tedy s Alyssou Milano už bylo víc než jasný, že tahle fenečka bude naše :D :) Jeli jsme si pro ní až na Moravu, což je od nás tak 4 hodiny cesty, ale stálo to za to! Fíbínka je úžasná ♥ Všichni bereme spíš jako takového mazlíka, vždyť je proboha menší než můj králík! :D .. Samotnou čivavu bych nechtěla, protože pro mě musí PES být PES :D, ale takhle k tý bíglici mi to přijde naprosto ideální! Přidávám nějaký fotky :)) Asi je tenhle článek trošku unavující, ale musíte chápat jak jsem nadšená! :D Tak tady jsou nějaké fotky mých dvou slečen ♥ Tiffany & Fíbí.

♥♥♥

PS: Taky jsem změnila vzhled :) na trošku barevnější a letnější ♥ :))