Březen 2011

Čím více poznávám lidi - tím víc miluju svého psa.

20. března 2011 v 8:59 | rottwy


Zdravím všechny ♥

.. teda pár těch zbylých zbloudilých duší, které sem zavítaly. Opě je to skoro měsíc, co jsem nenapsala žádný článek, nic nepřidala a vlastně se ani nepodívala na blogy mých drahých ♥. A tak jsem tu teď :)) je neděle dopoledne, dost se nudím a tak proč se nevyblbnout na blogu? Do pokoje mi krásně svítí sluníčko, jen kdyby i stupně teploměru vyšplhaly trochu nahoiru :// v pondělí bylo tak krásně! A pak to šlo zase hezky z kopce :( a vyvrcholilo to dokonce i otravným sněžením! Zítra je 21.března, taže podle kalendáře oficiálně začíná jaro, byla bych fakt šťatsná, kdyby tomu nasvědčovaly i teploty. Nemůžu se dočkat května, kdy hned na začátku budu mít narozeniny a hlavně bude už krásně ♥ a potom června! Začátkem června si chci nechat píchnout jazyk, tak jsem na to zvědavá :D Už to chci dost dlouhou dobu, ale jen se bojím těch ohlasů .. co na to řeknou lidi ve třídě a tak. Ale nadruhou stranu - je to můj jazyk, je to moje věc a je hlavní, že mě se to líbí! Pokud někdo neví, tak jeden piercing už mám v nose, ten už mám asi rok a teďka chci ten jazyk. Tak snad mi to vyjde, bolesti se ani tolik nebojím, jsem natolik posedlá, že mě už nemůže nic zastavit :D :))
Někdo taky ví, že jsem v devítce, takže teďka se mě týkají střední školy, příjmačky a podobně. Já jsem si dávala přihlášky jen na dvě školy. Na gympl v Třeboni a na gympl v Jindřichově Hradci - kde i bydlím. Do Třeboně je to asi 30 km. Ve čtvrtek mi z Třeboně přišel dopis, že jsem přijatá! Tak jsem měla takovou hezkou radost :)) V Třeboni mají hezčí gympl, modernější a pěknější, ale zase opravdu nehodlám každé ráno dojíždět :D takže čekám, jestli mi přijde v pondělí dopis i z gymplu v Hradci. Tak snad :)) snad nastoupím v září na hradecký ♥. Na střední školu se netěším. A to jen z jediného důvodu. Samozřejmě bude mi chybět ta naše třída, praštěný kluci a pár holek a tak,ale pevně věřím v to, že se dál budeme pravidelně vídat.. navíc některýma lidma budu i nejspíš ve třídě na gymplu, ale hlavní je,že dál pokračuju naší cestu s Meldy ♥. Ale ten nejhlavnější důvod, je naše češtinářka. Myslíte si, že máte rádi nějakou učitelku? Tak to se pletete! :D Já .. no, jsem na ní závislá. Je nejlepší učitelka, nejbáječnější člověk, kvůli ní nemám ráda pátky, kvůli ní se těším do školy! S ní mi hodiny hrozně rychle utíkají, brečela jsem i když nebyla jeden den ve škole :D (mimochodem jsem dost přecitlivělá a řvu kvůli všemu :D) Nevím, jak to dokážu bez ní! Její hodiny jsou taková záchrana dne. Je pro mě víc než učitelka a chybí mi i přes víkend! :D no, ale samozřejmě dalším důvodem je i ta škola celkově. Žáci z nižších tříd, ostatní učitelé, záchody, třídy :D Bude mi chybět úplně všechno. přece jen 9 let je 9 let. Jinak už máme dokonce i školní trička ♥ Nakonec se mi i docela líbí, čekala jsem, že to bude horší :D Je celý černý s červeným písmem a vepředu je taková slepice a pod ní je napsáno "Postrach školy odchází" a na zádech je taková louže a v ní jsou naše jména :))
Tím bych asi mohla končit, půjdu si udělat tousty a koukat asi na nějakej seriál :)) Jestli si nějaký zoufalec tenhle článek přečte, napište mi jaký máte názor na piercingy vy, jestli vás střední škola teprve čeká, nebo jestli už jí zdárně prožíváte a prostě tak, jak se máte :)) ♥ Mějte se krásně!
vaše rottwy ♥